رک طرح 3100 APC، نوعی از رک ایستاده الیما طرح APC مورد استفاده در مراکز داده و اتاق سرور با ارتفاع 42 یونیت است که در بسیاری از دیتاسنتر ها و سرور روم مورد استفاده قرار میگیرند و با توجه به مصارف بسیار فراوان آن، توسط الیما به عنوان تولید کننده تجهیزات سرمایش دیتاسنتر و کولینگ مرکز داده و سازنده رک APC تولید شده است. رک APC الیما مدل 3100 با عمق 107 سانتی متر و ارتفاع 42 یونیت ساخته میشود. در مراکز داده با چگالی بالا که دارای ظرفیت سرمایش و کولینگ برودتی بسیار بالا نیز می باشند، رک طرح APC الیما دارای قابلیت های فراوان در تامین زیر ساخت مرکزداده و کارکرد ایمن تجهیزات شبکه می باشد.

رک طرح APC الیما


از اساسی ترین ویژگی های رک APC سرور الیما، امکان انتقال هوای سرد و خنک به مقدار کافی از درب جلو پرفراژ شده رک سرور APC و خروج هوای گرم از درب دو لنگه پشت رک سرور طرح APC دیتاسنتر می باشد. چرا که به دلیل ویژگی های ساختاری رک APC، عموما در داخل رکها، حجم زیادی از تجهیزات شبکه مانند سوئیچ و سرور چیده می شود که حرارت زیادی را در مرکز داده تولید می کنند و بایستی توسط هوای خنک تولید شده توسط سیستم خنک  کننده گازی InRow الیما و یا سیستم خنک کننده پکیج آبی HVAC دیجیتال الیما، خنک شوند.


جهت دریافت قیمت رک طرح APC الیما، می توانید با کارشناسان الیما تماس بگیرید


Elima-Rack سرور ,الیما ,تولید ,داده ,الیما، ,هوای ,تجهیزات شبکه ,مرکز داده ,مراکز داده ,مورد استفاده منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی+سخت ترین سوالات آیین نامه چیدمان داخلی اتفاق در یک رویا آژانس دیجیتال مارکتینگ آروند پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان mekhidlvplt20 Page مشاور خرید دوربین یادداشتهای یک هرزه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان